دانلود نرم افزار

دانلود نرم افزار شبکه - توسعه شبکه پایدار

دانلود نرم افزار های مدیریت سخت افزار های تجهیزات شبکه و مانیتورینگ شبکه

Winbox

Winbox یک نرم افزاری سبک و کم حجم است که به وسیله ی آن به ادمین سرور میکروتیک اجازه داده می شود تا از رابط کاربری گرافیکی سریع و ساده ای بهره مند شود.

نرم افزار Winbox برای کنترل پهنای باند در شبکه طراحی شده است. با این نرم افزار شما می توانید به راحتی علاوه بر مانیتورینگ پهنای باند مصرفی خود در صورت نیاز کاربران خود را در میزان اسفاده از پهنای باند محدود کنید.

این نرم افزار مانند Remote Desktop ویندوز می باشد، با این تفاوت که به جای ارتباط با ویندوز به Mikrotik OS وصل خواهید شد.

دانلود نرم افزار Winbox میکروتیک

The Dude

نرم افزار The Dude برای زیرساخت شبکه های کوچک یک نرم افزار بسیار مفید بوده و در واقع یک نرم افزار نظارت شبکه چند منظوره است.

The Dude کلیه ویژگی های اساسی یک نرم افزار مدیریت تصویری شبکه را فراهم می کند و تلاش می کند تا برخی از ابزار های استفاده شده توسط مدیران شبکه را برایتان فراهم کند.

با The Dude می توان IP ها، مک آدرس ها و دیگر خدمات در حال اجرا روی هر یک از ماشین های داخل شبکه را داشته باشید.

شما می توانید در شبکه خودتان مجموعه اقداماتی را بر روی هر یک از رایانه ها انجام دهید و از پروتکل های نظارت استفاده نمایید تا اطلاعیه ها را برای تغییرات مهم دریافت کنید.

دانلود نرم افزار The Dude شبکه

Advanced IP Scanner

نرم افزار Advanced IP Scanner یک اسکنر آی پی سریع و قدرتمند می باشد که برای استفاده در ویندوز نصب می شود و می تواند در عرض چند ثانیه،  تمام رایانه ها را در شبکه پیدا کند و دسترسی آسان به منابع مختلف، از جمله HTTP ، HTTPS ، FTP یا پوشه های اشتراکی را فراهم نماید.

می توانید با استفاده از Advanced IP Scanner، در صورتی که از نرم افزار دسترسی از راه دور Radmin استفاده می کنید، رایانه های متصل به شبکه را از دور روشن و یا خاموش کنید.

دانلود نرم افزار Advanced IP Scanner

Advanced Port Scanner

نرم افزار Advanced Port Scanner، یک اسکنر رایگان شبکه است که به شما امکان می دهد پورت های باز را بر روی کامپیوترهای شبکه به سرعت پیدا کنید.

این نرم افزار به شما امکان می دهد نسخه های برنامه های در حال کار در پورت های شناسایی شده را بازیابی کنید

نرم افزار Advanced Port Scanner، دارای یک رابط سازگار با کاربر و عملکرد غنی است.

لوگو Advanced Port Scanner

AnyDesk 5.4.2

نرم افزار AnyDesk d; kvl htchv بسیار کم حجم و قابل حمل است که به شما امکان کنترل کامپیوتر دیگر را از راه دور را می دهد.

AnyDesk به کاربران کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به دوستان، آشنایان و مشتریان خود از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را رفع نمایند.

این نرم افزار برای برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

لوگو Anydesk

Dahua Smart PSS

Smart PSS نرم افزار رسمی شرکت داهوا  می باشد و برای نظارت، مدیریت و انتقال تصویر دستگاه DVR و دوربین های مدار بسته داهوا (Dahua) و اسپایت (Spyte) طراحی شده است.

قابلیت مدیریت موثر دستگاه، مدیریت ۲۵۶ دستگاه روی حداکثر ۲۰۰۰ کانال و  مدیریت دسترسی، انتقال تصویر و زمان دستگاه‌های حاضر برخی از ویژگی های نرم افزار Smart PSS می باشد.

لوگو نرم افزار Smart PSS

Dahua ToolBox

Toolbox شامل مجموعه ای از نرم افزار های شرکت داهوا (Dahua) می باشد که با آن ها می توانید دوربین های شرکت داهوا را مدیریت، ویرایش و تنظیم نمایید.

از جمله نرم افزار های Toolbox می توان به  ConfigTool , SmartPlayer , SmartPSS , DiskManager , DiskCalculator اشاره نمود.

نرم افزار DahuaToolbox

Hikvision SADP Tool

نرم افزار SADP شرکت Hikvision برای جستجوی محصولات، پروتکل نرم افزار کاربر پسند و همچنین استفاده آنلاین بدون نصب است.

این نرم افزار دستگاه های آنلاین فعال را در زیر شبکه خود جستجو می کند و اطلاعات دستگاه DVR ، NVR و دوربین مداربسته را نمایش می دهد.

همچنین می توانید شبکه اصلی را تغییر دهید و اطلاعات دستگاه و شبکه خود را مشاهده کنید.

دانلود sadp tool hikvision

Putty 0.71 64-bit

نرم افزار PuTTY یک شبیه‌ ساز ترمینال و نرم افزار ساده جهت اتصال به سرور لینوکس در ویندوز میباشد.

این برنامه از چندین پروتکل محتلف از جمله SCP، SSH ، تلنت و rlogin پشتیبانی می‌ کند.

نرم افزار PuTTY  در اصل برای سیستم‌ عامل مایکروسافت ویندوز نوشته شده است، اما به چند سیستم‌عامل مختلف دیگر هم پورت شده است.

دانلود نرم افزار Putty

گروه انفورماتیک توسعه شبکه پایدار

تلفن پشتیبانی: 35545868 - 041